Adobe Photoshop CC

Peticenemocnicesusice.cz Adobe Photoshop CC Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Andrew Faulkner

NÁZEV SOUBORU: Adobe Photoshop CC.pdf

POPIS

Nejrychlejší, nejsnadnější a nejpraktičtější způsob, jak se naučit pracovat v programu Adobe Photoshop CC Chcete se naučit pracovat v nejmocnějším bitmapovém editoru na trhu? Oficiální výukový kurz je příručkou vytvořenou ve spolupráci se samotnými tvůrci Photoshopu. Tato rozsáhlá kniha pokrývá všechna významná témata: základní úpravy fotografií, efekty, maskování, náročné výběry, použití inteligentních nástrojů, barevné transformace atd. Přiložené DVD obsahuje pracovní soubory ke všem výukovým lekcím. Oficiální výukový kurz pro Adobe Photoshop CC obsahuje 15 tematických lekcí, v nichž se naučíte vše od základů ovládání a práce s výběry až po použití nových inteligentních nástrojů, editaci videa a profesionální úpravy fotografií. Kniha poskytuje množství praktických tipů a technik, které vám umožní produktivnější práci s Photoshopem.V této knize se mimo jiné naučíte:Přesně a rychle pracovat s výběry, vrstvami, kanály a maskamiPoužívat nové inteligentní funkce Photoshopu CCKreslit obrazy jako na plátně s nástrojem Míchací štětecVytvářet bezchybné HDR a panoramatické fotografiePoužívat cesty a další postupy vektorového kresleníManipulovat s 3D objekty a vytisknout je na 3D tiskárněSpravovat barvy a připravit soubory k tisku…prostě vše, co potřebujete k profesionálnímu zpracování svých fotografií a tvorbě grafikyOficiální výukové kurzy jsou světově nejprodávanějšími učebnicemi pro výuku softwaru společnosti Adobe. Pomohou vám poznat prostředí programů a ovládnout je bez zbytečného tápání. Své dovednosti s nimi zdokonalíte krok po kroku v praktických cvičeních. Přiložené DVD obsahuje profesionálně zpracované grafické materiály, na kterých budete trénovat nově nabyté dovednosti.

Hledáte knihu Adobe Photoshop CC? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Andrew Faulkner? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Adobe Photoshop CC 2020 FULL! 21.1.3 (Español) CRACK!

Photoshop CC 2020 Deutsch: Wer "Adobe Photoshop CC 2020" testen will, die aktuellste Version der wohl professionellsten Bildbearbeitung, kommt um diesen Download nicht herum.
Photoshop Adobe Photoshop CC 2020 21.1.0 (64-bit) Nitro Pro Nitro Pro 13.9.1.155 (64-bit) More Popular Software » Comments and User Reviews.