Ženy z ostrova kamélií

Peticenemocnicesusice.cz Ženy z ostrova kamélií Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Tabea Bachová

NÁZEV SOUBORU: Ženy z ostrova kamélií.pdf

POPIS

Strhující příběh o důvěře a zradě na pozadí nádherného bretaňského pobřeží. Druhý díl úspěšné bretaňské ságy po Ostrově kamélií.Po opojné svatební oslavě na ostrově kamélií si Sylvie a Maël přejí dítě. A náhle stojí před jejich dveřmi Maëlova bývalá velká láska Chloé se sedmiletým synem, kterého k všeobecnému překvapení představí jako Maëlovo dítě. Ale to není všechno. Chloé chce Maëla získat zpátky. Může Sylvie bojovat o svou lásku, aniž by se přitom stavěla mezi otce a syna? A vzápětí hrozí zahradnictví zánik, nebezpečí, které mohou Sylvie a Maël zažehnat jen společnými silami.

Trávit čas knihou Ženy z ostrova kamélií! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Ženy z ostrova kamélií a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Ženy z ostrova kamélií - Tabea Bachová | Knihy Dobrovský

Když zdědí ostrov kamélií v Bretani, dá Mnichovu sbohem. Ale Sylviin obchodně zdatný manžel už ostrov nabídl k prodeji. Proto není radno zmiňovat se v zahradním království kamélií o neznámé dědičce. V zajetí kouzla ostrova a dojatá srdečností zdejších lidí Sylvie svou identitu neprozradí.
Ženy z ostrova kamélií 2019; Ostrov kamélií 2018; Kniha Ostrov kamélií je v. Právě čtených: 2x: Přečtených: 65x: Čtenářské výzvě ...