Ženy z ostrova kamélií

Peticenemocnicesusice.cz Ženy z ostrova kamélií Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Tabea Bachová

NÁZEV SOUBORU: Ženy z ostrova kamélií.pdf

POPIS

Strhující příběh o důvěře a zradě na pozadí nádherného bretaňského pobřeží. Druhý díl úspěšné bretaňské ságy po Ostrově kamélií.Po opojné svatební oslavě na ostrově kamélií si Sylvie a Maël přejí dítě. A náhle stojí před jejich dveřmi Maëlova bývalá velká láska Chloé se sedmiletým synem, kterého k všeobecnému překvapení představí jako Maëlovo dítě. Ale to není všechno. Chloé chce Maëla získat zpátky. Může Sylvie bojovat o svou lásku, aniž by se přitom stavěla mezi otce a syna? A vzápětí hrozí zahradnictví zánik, nebezpečí, které mohou Sylvie a Maël zažehnat jen společnými silami.

Hledáte knihu Ženy z ostrova kamélií? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Tabea Bachová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Ženy z ostrova kamélií - Bach, Tabea - Megaknihy.cz

Ženy z ostrova kamélií. Bach, Tabea. Vydání: Ikar 2018 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 92302. Další setkání s mladými manželi Sylvií a Maëlem. Strhující příběh o důvěře a zradě na pozadí nádherného bretaňského pobřeží.
Ženy z ostrova kamélií Autor: Bachová, Tabea Nakladatel: Ikar EAN: 9788024939148 ISBN: 978-80-249-3914-8 Originál: Die Frauen der Kamelien-Insel Překlad: Pscheidtová, Blanka Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,8 cm Rok vydání: