Jamrachův zvěřinec

Peticenemocnicesusice.cz Jamrachův zvěřinec Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Carol Birch

NÁZEV SOUBORU: Jamrachův zvěřinec.pdf

POPIS

"Narodil jsem se dvakrát. Poprvé v dřevěné místnosti vyčnívající nad černé vody řeky Temže a podruhé o osm let později na silnici. Tehdy mě uchopil do tlamy tygr a všechno doopravdy začalo." Píše se rok 1857. Chudý chlapec Jaffy Brown se potuluje uličkami londýnského East Endu od ničeho k ničemu. A najednou stane tváří v tvář tygrovi uprchlému ze zvěřince… Z náručí smrti ho zachrání pan Jamrach - přírodopisec, badatel, dovozce a sběratel podivných zvířat a ptáků z celého světa. Jaffy se na velrybářské lodi vydá na plavbu kolem světa a jeho hlavním úkolem bude přivézt do Londýna tvora nejpodivnějšího - draka…V oslnivě napsaném a fascinujícím románu zkušené britské autorky Carol Birchové ožívají vůně, dojmy a chutě devatenáctého století, od špinavých londýnských doků až k bouřlivému Indickému oceánu. Je to velké historické dobrodružství, poutavé vylíčení našeho vztahu ke světu přírody a divočiny. Autorka se díky této knize ocitla v užší nominaci na Man Bookerovu cenu. Jamrachův zvěřinec přináší čtenárskou hostinu na palubě, které se účastní i Charles Dickens a Herman Melville.

Hledáte knihu Jamrachův zvěřinec? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Carol Birch? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Jamrachův zvěřinec (Carol Birch) | Martinus

Všechny informace o produktu Kniha Jamrachův zvěřinec, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jamrachův zvěřinec.
Jamrachův zvěřinec - Carol Birch . V oslnivě napsaném a fascinujícím románu zkušené britské autorky Carol Birchové ožívají vůně, dojmy a chutě devatenáctého století, od špinavých londýnských doků až k bouřlivému Indickému oceánu.