Moderní stavitelství pro školu i praxi

Peticenemocnicesusice.cz Moderní stavitelství pro školu i praxi Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Hans Nestle

NÁZEV SOUBORU: Moderní stavitelství pro školu i praxi.pdf

POPIS

Kniha přináši souhrn základních vědomostí pro zedníky, betonáře, tesaře, projektanty i další profese působící v moderním stavebnictví. Informuje o základech chemie, fyziky a elektrotechniky důležitých pro stavebnictví, o stavebních materiálech, přípravě a provozu stavby, stavebních pozemcích, zakládání a odvodňování stavby, zdivu, bednění, betonových, železobetonových, ocelových, montovaných a dřevěných konstrukcích, schodištích, komínech, střechách, dokončovacích pracích, podzemním a silničním stavitelství i o výpočetní technice v moderním stavebnictví, vývoji stavitelství a nejdůležitějších stavebních stylech.Je určena zejména studentům stavebních učilišť a SPŠ stavebních, cennou pomůckou však bude i pro stavební techniky, mistry, projektanty, pracovníky stavebních úřadů, ale i pro amatérské stavebníky.

Trávit čas knihou Moderní stavitelství pro školu i praxi! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Moderní stavitelství pro školu i praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Moderní stavitelství pro školu i praxi - Nestle Hans a kol ...

Moderní strojírenství pro školu i praxi. Dillinger, Josef. Vydání: Europa - Sobotáles 2007 | Jazyk: čeština | Signatura: T 13060. Příručka a německá učebnice shrnuje podstatné znalosti z oblasti strojírenské výroby a přehledné znalosti podpůrných technických oborů, jako je řízení a regulace informatiky a elektrotechniky.
Všechny informace o produktu Moderní stavitelství pro školu i praxi - Nestle Hans a kol., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Moderní stavitelství pro školu i praxi - Nestle Hans a kol..