Stopy smrti

Peticenemocnicesusice.cz Stopy smrti Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Peter James

NÁZEV SOUBORU: Stopy smrti.pdf

POPIS

Čtvrtá autorova detektivka z oblíbené série se superintendentem Royem Gracem. Odehrává se tentokrát nejen v anglickém Brightonu a jeho okolí, ale i v New Yorku v okamžiku atentátu 11. září, v Austrálii a thajském Bangkoku – všude tam pátrá známý tým brightonské kriminálky, vedený sympatickým Royem, po rafinovaném vrahovi, který si změnil identitu. Důkladně promyšlený příběh s několika dějovými i časovými rovinami spojuje žánr klasické detektivky s prvky thrilleru i hororu. Navíc James dokonale vykresluje atmosféru v New Yorku po tragických zářijových událostech.

Stopy smrti je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Peter James. Přečtěte si s námi knihu Stopy smrti na peticenemocnicesusice.cz

Stopy, fakta, tajemství: Anděl smrti jménem Marie — Česká ...

Někdy se takový film povede (Útěk do divočiny, A walk in the woods), někdy se zase nepovede (Divočina) a někdy je to prostě nemastný a neslaný jako v tomhle případě. Bohužel Stopy jsou ukázkový případ toho, jak může skvělý námět skončit velkou nudou, pokud není podpořený výborným scénáristou a režisérem.
Čtvrtá autorova detektivka z oblíbené série se superintendentem Royem Gracem. Odehrává se tentokrát nejen v anglickém Brightonu a jeho okolí, ale i v New Yorku v okamžiku atentátu 11. září, v Austrálii a thajském Bangkoku - všude tam pátrá známý tým brightonské kriminálky, vedený sympatickým Royem, po rafinovaném vrahovi, který si změnil identitu.