Co dělat, abychom žili zdravě

Peticenemocnicesusice.cz Co dělat, abychom žili zdravě Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

AUTOR: Richard Petrásek

NÁZEV SOUBORU: Co dělat, abychom žili zdravě.pdf

POPIS

Publikace se zabývá správnou životosprávou, duševní hygienou a pohybovou aktivitou. Je zde také osvětleno, co by měla být tzv. "normální hmotnost". Postupně jsou pak probírány chyby v životních zvyklostech, ve výživě (kolik energie, jaké je složení i jaké časové rozložení), ve výdaji energie. Na závěr jsou uvedeny možné patologické změny endokrinního systému.

Trávit čas knihou Co dělat, abychom žili zdravě! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Co dělat, abychom žili zdravě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Prof. Richard Petrásek - Co dělat, abychom žili zdravě ...

Co je to sucho? Sucho je pojem znamenající nedostatek vody v půdě, v rostlinách, ale také v atmosféře. Sucho nemá svoje vymezení ani jednotky, abychom rozlišili malé nebo velké. Musíme se přizpůsobovat daným klimatickým, hydrometeorologickým, zemědělským, lesnickým a bioklimatickým podmínkám daných lokalit.
Co dělat, abychom žili zdravě. Kdo napsal knihu Co dělat, abychom žili zdravě? Autorem je Richard Petrásek. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.