Jak uspět v prvním zaměstnání

Peticenemocnicesusice.cz Jak uspět v prvním zaměstnání Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Jak uspět v prvním zaměstnání.pdf

POPIS

Užitečná příručka s řadou rad a příkladů pomůže absolventům všech typů a stupňů škol orientovat se na trhu práce a po nástupu do svého prvního zaměstnání. Autorky mapují situaci absolventa na trhu práce, jeho předpoklady a možnosti, očekávání a cíle, příležitosti a ohrožení. Věnují se uplatnění absolventa v pracovním procesu, prvním dojmům, začleňování se do pracovního kolektivu, možnostem rozvoje kariéry, nalezení profesního zaměření. Publikace se podrobně zabývá otázkami obsahu a náležitostí pracovních smluv uzavíraných absolventy, problematikou sjednávání zkušební doby, odměňování, dovolené, péče o zaměstnance, ale také mimo jiné rozvázáním pracovního poměru a odpovědností za škody. To vše v souladu s platnou úpravou zákoníku práce a navazujících právních norem.

Hledáte knihu Jak uspět v prvním zaměstnání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Jak napsat životopis - Nabídky práce, zaměstnání ...

To, jak se před novými kolegy a nadřízenými během prvních dnů odprezentujete, ... Jak uspět první den v nové práci. ... Monster tip: Na první den v zaměstnání je ideální kalhotový kostým. Působí elegantně, decentně a upraveně. Zvolit můžete nejen černou, ale i jinou decentní barvu, třeba hnědou.
Noční můrou na prvním rande bývá to hrobové ticho, které by se dalo krájet, ale nic takového vás jistě nečeká. Nebojte se ptát a vtipně argumentovat. Na druhou stranu nebuďte hrubí nebo nepříjemní. Povídat si můžete doslova o čemkoli: o rodině, zájmech, hudbě, literatuře, škole, či zaměstnání.