Jak uspět v prvním zaměstnání

Peticenemocnicesusice.cz Jak uspět v prvním zaměstnání Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Jak uspět v prvním zaměstnání.pdf

POPIS

Užitečná příručka s řadou rad a příkladů pomůže absolventům všech typů a stupňů škol orientovat se na trhu práce a po nástupu do svého prvního zaměstnání. Autorky mapují situaci absolventa na trhu práce, jeho předpoklady a možnosti, očekávání a cíle, příležitosti a ohrožení. Věnují se uplatnění absolventa v pracovním procesu, prvním dojmům, začleňování se do pracovního kolektivu, možnostem rozvoje kariéry, nalezení profesního zaměření. Publikace se podrobně zabývá otázkami obsahu a náležitostí pracovních smluv uzavíraných absolventy, problematikou sjednávání zkušební doby, odměňování, dovolené, péče o zaměstnance, ale také mimo jiné rozvázáním pracovního poměru a odpovědností za škody. To vše v souladu s platnou úpravou zákoníku práce a navazujících právních norem.

Hledáte knihu Jak uspět v prvním zaměstnání? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2001 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Návod, jak uspět na pohovoru + 9 nejčastějších důvodů ...

Podařilo se vám uspět v náročném výběrovém řízení, získali jste vysněnou práci a máte za to, že máte to nejhorší za sebou?Tak to je naprostý omyl. Teprve nyní pro vás začíná ten nejtěžší boj a to, jak dopadne, nezáleží jen na vaší pracovní výkonnosti, ale do značné míry i na prvním dojmu, který uděláte na své nové kolegy a nadřízené.
Deset rad, jak uspět při prvním pracovním pohovoru 27. srpna 2010 , aktualizováno Září se blíží, s koncem léta mnoho absolventů zamíří bojovat na své první pracovní pohovory.