Rudá volavka

Peticenemocnicesusice.cz Rudá volavka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Jason Matthews

NÁZEV SOUBORU: Rudá volavka.pdf

POPIS

V současném Rusku řízeném modrookým, neodpouštějícím Vladimirem Putinem bojuje vyzvědačka Dominika Jegorovová o přežití v džungli postsovětských tajných služeb. Je donucena projít výcvikem „volavek“, školených svůdnic, a poté nasazena na Nathaniela Nashe, důstojníka CIA, který řídí nejdůležitějšího amerického vyzvědače v Rusku. Dominika a Nate se ocitají uprostřed souboje vůlí, špionského řemesla a nevyhnutelně také touhy. Jeden z nich se bude muset převtělit do dvojí existence v tajné operaci na život a na smrt…Rudá volavka z pera veterána CIA s dokonalou znalostí svébytného světa kontrarozvědky získala Edgar Award 2013 za nejlepší špionážně-detektivní debut roku. A stala se předlohou k celovečernímu filmu studia Twentieth Century Fox, který vstupuje do kin 1. března 2018.

Trávit čas knihou Rudá volavka! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Rudá volavka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Rudá volavka : Detektivky, thrillery : Nejlepší audioknihy ...

Rudá volavka (2018) oficiální CZ HD trailer Totalfilm.cz. Loading... Unsubscribe from Totalfilm.cz? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 230K.
Rudá volavka z pera veterána CIA s dokonalou znalostí svébytného světa kontrarozvědky získala Edgar Award 2013 za nejlepší špionážně-detektivní debut roku. A stala se předlohou k celovečernímu filmu studia Twentieth Century Fox. Premiéra stejnojmeného filmu je v ČR 1. března 2018: