Star Wars: Vader - stíny a tajemství

Peticenemocnicesusice.cz Star Wars: Vader - stíny a tajemství Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Star Wars: Vader - stíny a tajemství.pdf

POPIS

Osudy Dartha Vadera upadnuvšího v nemilost po zničení první Hvězdy smrtiDarth Vader, vykonavatel císařovy vůle, věrně slouží svému pánu. Potom však dojde k nečekanému útoku rebelů, kteří zasadí osudový úder Hvězdě smrti, mocné zbrani, na kterou císař nejvíce spoléhá. Hrozí, že galaxie se propadne do chaosu. Vader, osobně zodpovědný za tuto katastrofu, klesl v císařových očích a odvetou proti rebelům je pověřen velkogenerál Tagge. Nikdo však netuší, že i Vader má své záměry. K jejich naplnění však potřebuje vlastní soukromou jednotku, a tak se obrátí na svéráznou archeoložku, doktorku Aphru, a vydá se s ní znovu na planetu Geonosis.

Hledáte knihu Star Wars: Vader - stíny a tajemství? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Gillen Kieron - Star wars: Vader - Stíny a tajemství ...

Star Wars: Vader - stíny a tajemství . Egmont ČR, 2018. Vydavateľstvo Egmont ČR, 2018. Séria Star Wars. Darth Vader, vykonavatel císařovy vůle, věrně slouží svému pánu. Potom však dojde k nečekanému útoku rebelů, kteří zasadí osudový úder Hvězdě smrti, mocné zbrani, na kterou císař nejvíce spoléhá.
Napsali o knize Star Wars: Vader, Stíny a tajemství Myslím, že povedené komiksové zpracování děje mezi 1. a 2. hvězdou smrti. Už se těším na pokračování.