Matika pro spolužáky: Goniometrie Pracovní sešit

Peticenemocnicesusice.cz Matika pro spolužáky: Goniometrie Pracovní sešit Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Lukáš Král

NÁZEV SOUBORU: Matika pro spolužáky: Goniometrie Pracovní sešit.pdf

POPIS

Pracovní sešit doplňuje učebnici Goniometrie o vzorové příklady ke státní maturitě, příklady k procvičení, které jsou řazeny dle obtížnosti, slovní úlohy z praxe a shrnutí probíraných kapitol. Nezapomněli jsme ani na prostor pro poznámky studenta.

Matika pro spolužáky: Goniometrie Pracovní sešit je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lukáš Král. Přečtěte si s námi knihu Matika pro spolužáky: Goniometrie Pracovní sešit na peticenemocnicesusice.cz

Matika pro spoluzaky goniometrie pracovni sesit lukas kral ...

187 Kč Matika pro spolužáky Goniometrie Pracovní sešit - Valenta Tomáš, Liška Marek, Král Lukáš . Pracovní sešit doplňuje učebnici Goniometrie o vzorové příklady ke státní maturitě, příklady k procvičení, které jsou řazeny dle obtížnosti, slovní úlohy z praxe a shrnutí probíraných kapitol. Nezapomněli jsme ani na prostor pro poznámky studenta.
187 Kč Matika pro spolužáky Goniometrie Pracovní sešit - Král Lukáš, Liška Marek, Valenta Tomáš. Pracovní sešit doplňuje učebnici Goniometrie o vzorové příklady ke státní maturitě, příklady k procvičení, které jsou řazeny dle obtížnosti, slovní úlohy z praxe a shrnutí probíraných kapitol. Nezapomněli jsme ani na prostor pro poznámky studenta.