LEGO Disney Princezna: Bav se s princeznami

Peticenemocnicesusice.cz LEGO Disney Princezna: Bav se s princeznami Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: LEGO Disney Princezna: Bav se s princeznami.pdf

POPIS

Ministavebnice zdarmaVítej v kouzelném světě LEGO® Disney Princezna™ – je plný krásných snů, zámků, večírků a přátelství! Sestav Sebastianovu tajnou mušli a pak se vydej vstříc magickému dobrodružství, kde budeš společně s princeznami řešit hádanky v této pohádkové knížce aktivit.

LEGO Disney Princezna: Bav se s princeznami je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu LEGO Disney Princezna: Bav se s princeznami na peticenemocnicesusice.cz

LEGO Disney Princezna: Bav se s princeznami - 2019 ...

Vítej v kouzelném světě LEGO® Disney Princezna™ - je plný krásných snů, zámků, večírků a přátelství! Sestav Sebastianovu tajnou mušli a pak se vydej vstříc magickému dobrodružství, kde budeš společně s princeznami řešit hádanky v této pohádkové knížce aktivit.
Lego Disney Princezna - Bav se s princeznami Autor: kolektiv Nakladatel: CPress EAN: 9788026420163 ISBN: 978-80-264-2016-3 Originál: Lego Disney Princess. Princesses' Playtime Překlad: Belejová, Katarína Popis: 1× kniha, 1× Ostatní, brožovaná, 32 stran, česky Rozměry: 20,5 × 28,8 cm Rok vydání: