Zlatá vydra

Peticenemocnicesusice.cz Zlatá vydra Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Miloslav Švandrlík

NÁZEV SOUBORU: Zlatá vydra.pdf

POPIS

Legendy o Krakonošovi zná každý, ale že má i Šumava svou vlastní, ví málokdo. Gabreta byla krásnou schovankou Půty Švihovského, pána z hradu Rabí, která si ale usmyslela, že se stane čarodějnicí, protože chtěla pomáhat přírodě i lidem v okolí. V čarodějnickém umění se vyučila u staré ježibaby, od které však utekla v podobě vydry a usadila se v temných lesích proti proudu Otavy – na Šumavě. Jenže ježibaba si útěk učednice nedala líbit a na Svinibrodském sabatu čarodějnic se rozhodla, že Gabretu zničí a napraví tak svou pověst…Pohádka o Gabretě - Zlaté vydře, byla nalezena v pozůstalosti Miloslava Švandrlíka a Nakladatelství Epocha ji v premiéře nabízí malým i velkým čtenářům s líbeznými ilustracemi paní Jarmily Růžičkové.Pro čtenáře od 6 let.

Hledáte knihu Zlatá vydra? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Miloslav Švandrlík? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Zlatá vydra - Miloslav Švandrlík | Elektronická kniha na ...

Zlatá vydra je pohádka s velkým P. Nejen díky ilustracím, ale hlavně kvůli samotnému příběhu si troufám tvrdit, že se jedná o něco mimořádného, o skvost mezi pohádkovými příběhy. Jak rodiče, tak děti můžou být rádi, že bylo tohle vyprávění nalezeno v pozůstalosti autora a mohlo se dostat na knižní trh.
Zlatá vydra - Miloslav Švandrlík Legendy o Krakonošovi zná každý, ale že má i Šumava svou vlastní, ví málokdo. Gabreta byla krásnou schovankou Půty Švihovského, pána z hradu Rabí, která si ale usmyslela, že se stane čarodějnicí, protože chtěla pomáhat přírodě i lidem v okolí.