Německo-český vědeckotechnický slovník

Peticenemocnicesusice.cz Německo-český vědeckotechnický slovník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Německo-český vědeckotechnický slovník.pdf

POPIS

Slovník obsahuje asi 120 000 hesel a terminologických spojení ze 112 oborů techniky.Hesla byla čerpána vesměs z německé odborné literatury. Slovní zásoba tohoto vydání byla doplněna termíny, které nashromáždili redaktoři během práce na slovníku. Věnuje se především odborným výrazům, neboť vlivem bouřlivého technického vývoje posledních let se odborné termíny stávají samozřejmou a neodmyslitelnou součástí technické a mezilidské komunikace.Novinkou slovníku je zohlednění nových pravidel německého pravopisu.

Německo-český vědeckotechnický slovník je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Německo-český vědeckotechnický slovník na peticenemocnicesusice.cz

technický - překlad do němčiny | slovník slovniky.lingea ...

Německo-český slovník pro všechny a zdarma. Klasické německé slovníky se staly součástí každého běžného studenta. Německý jazyk je po tom anglickém druhým nejběžnějším jak na škole, tak i později v běžném životě. Rozhodně se vám jeho znalost neztratí.
Všechny informace o produktu Kniha Německo - český vědeckotechnický slovník 2.vydání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Německo - český vědeckotechnický slovník 2.vydání.