Paralelní manželství

Peticenemocnicesusice.cz Paralelní manželství Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Jan Jílek

NÁZEV SOUBORU: Paralelní manželství.pdf

POPIS

Jsou lidé, kteří mají všechno. Lásku, podporu, bezpečí. Jednoho dne se stane něco nepříjemného a oni začnou hledat chyby. Tak dlouho je hledají, až je najdou. A o to všechno, co měli, se dobrovolně připraví. Podle mírně upraveného přísloví – Lepší holub na střeše než vrabec v hrsti – začnou znovu a tenhle scénář si několikrát zopakují. Po čase bezděky zjistí, že jim jejich chování přináší možná větší utrpení než těm, které opustili. Opakovaně si kladou otázku – Z jakého důvodu zrovna já potkávám lidi, kteří mi napřed vyhovují, cítím se s nimi dobře, abych je nakonec shledal nedostatečnými a musel je opustit a jít hledat dál ten ideál? Zralí lidé nemají potřebu se rozcházet, zralí lidé mají potřebu své vztahové problémy řešit. Nezralí odcházejí, unikají do dalších a dal- ších vztahů. Velmi často končí jako emoční oběti, které vidí problém ve všem kolem, jen ne sami v sobě. Hledají štěstí a lásku a předpokládají, že to najdou u toho druhého. A vůbec nikdy se nezeptají, co od nich ten vztah a život vůbec vlastně chtějí. Ale dokud si tyto otázky nepoloží, jsou stále na útěku.

Trávit čas knihou Paralelní manželství! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Paralelní manželství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Láska a paralelní vztahy - začarované bludiště

Manželství prý zničila žárlivost To tvrdí pro změnu Blesk a vytáhl ´zdroj z okolí manželů´. Takovýto zdroj leckdy bývá jen v bujné fantazii bulváru, nutno ale dodat, že ´zdroje´ Blesku se mnohokráte ukázaly jako spolehlivé: „Jejich manželství zničila žárlivost.
Přinášíme rozhovor s italskou sexuoložkou Ritou Ventrigliovou, která spolu se svým manželem pořádá kurzy pro záchranu manželství v krizi. Začátkem dubna 2016 přijela Rita i na Slovensko, kde v rámci aktivit Domu přijetí rodin v Rodinkově vedla kurz pro manžele v těžkostech.