Lentilka pro dědu Edu

Peticenemocnicesusice.cz Lentilka pro dědu Edu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Ivona Březinová

NÁZEV SOUBORU: Lentilka pro dědu Edu.pdf

POPIS

Malý Honzík se má, bydlí s ním a s rodiči nejen dědeček Arnošt, ale i pradědeček Eda, a tak má Honzík doma dědečky dva. S dědou Edou je veselo, ale občas Honzíka rozzlobí, když mu děda něco provede. Ukáže se, že děda Eda své povedené kousky nedělá ani naschvál, ani z obyčejné zapomnětlivosti, ale protože je nemocný. A tak se rodiče s Honzíkem dohodnou, že udělají všechno pro to, aby byl děda Eda spokojený. Příběh napsaný citlivě a s humorem přibližuje problém Alzheimerovy choroby a ukazuje, že láska a pochopení jsou samy o sobě velmi účinným lékem.

Trávit čas knihou Lentilka pro dědu Edu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Lentilka pro dědu Edu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Lentilka pro dědu Edu | Albatrosmedia.cz

Lentilka pro dědu Edu je úžasný příběh, kteý vypráví je skvělém vztahu vnoučka k děděčkovi. Vnouček se jednoduše bojí o zdraví a život svého děděčka (kvůli nemoci a zapomínání mu hrozí, že se předávkuje léky) a tak mu vnouček míst prášků a léků servíruje lentilky, které jsou neškodné, ale svůj úkol splní - vlastně takové placebo :-).
Elektronická kniha: Lentilka pro dědu Edu Autor: Ivona Březinová ; Eva Mastníková Malý Honzík se má, bydlí s ním a s rodiči nejen dědeček Arnošt, ale i pradědeček Eda, a tak má Honzík doma dědečky dva.