Lentilka pro dědu Edu

Peticenemocnicesusice.cz Lentilka pro dědu Edu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Ivona Březinová

NÁZEV SOUBORU: Lentilka pro dědu Edu.pdf

POPIS

Malý Honzík se má, bydlí s ním a s rodiči nejen dědeček Arnošt, ale i pradědeček Eda, a tak má Honzík doma dědečky dva. S dědou Edou je veselo, ale občas Honzíka rozzlobí, když mu děda něco provede. Ukáže se, že děda Eda své povedené kousky nedělá ani naschvál, ani z obyčejné zapomnětlivosti, ale protože je nemocný. A tak se rodiče s Honzíkem dohodnou, že udělají všechno pro to, aby byl děda Eda spokojený. Příběh napsaný citlivě a s humorem přibližuje problém Alzheimerovy choroby a ukazuje, že láska a pochopení jsou samy o sobě velmi účinným lékem.

Trávit čas knihou Lentilka pro dědu Edu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Lentilka pro dědu Edu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Lentilka pro dědu Edu - Ivona Březinová | Knihy Dobrovský

Všechny informace o produktu Kniha Lentilka pro dědu Edu - Ivona Březinová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lentilka pro dědu Edu - Ivona Březinová.
Lentilka pro dědu Edu 2006; všech 109 knih autora. Kniha Lentilka pro dědu Edu je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 163x: Čtenářské výzvě ...