S pastelkami po zámku Zákupy

Peticenemocnicesusice.cz S pastelkami po zámku Zákupy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: Eva Chupíková

NÁZEV SOUBORU: S pastelkami po zámku Zákupy.pdf

POPIS

Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii zámku v Zákupech, výrazných osobnostech, exteriéru, interiéru i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Naučný suvenýr na pokračování a první průvodce památkami pro děti s pastelkami. Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.

Trávit čas knihou S pastelkami po zámku Zákupy! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu S pastelkami po zámku Zákupy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

S pastelkami po zámku Zákupy (Eva Chupíková) | Detail ...

Hledáte S pastelkami po zámku Litomyšl od Eva Chupíková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
S pastelkami po zámku Zákupy (16x23 cm) je č. 33 v sérii brožovaných publikací o našich nejznámějších hradech a zámcích. Součástí balení každého průvodce (14 stran) jsou dle zvolené varianty malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.