Úspěšný chov králíků

Peticenemocnicesusice.cz Úspěšný chov králíků Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

AUTOR: Christoph Schumacher

NÁZEV SOUBORU: Úspěšný chov králíků.pdf

POPIS

Seznamte se s historií králíka domácího, vývojem chovu plemenných králíků, jejich vystavováním a systémem hodnocení. Naučte se z krátkých charakteristik znát nejoblíbenější plemena králíků. Kniha přináší informace o zoologii, sociálním chování, rozmnožování, porodu, odstavení a správném krmení králíků. Vysvětluje základy genetiky, různé metody chovu a selekce potomstva. Obsahuje praktické rady k označování zvířat, podrobnému vedení plemenné knihy a k přípravě na výstavu. Autor Christoph Schumacher je přes dvacet let úspěšným chovatelem plemenných králíků. Vlastní obchod s potřebami a krmivy pro chovatele a nabízí odborné poradenství, přednášky i školení.

Hledáte knihu Úspěšný chov králíků? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Christoph Schumacher? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Úspěšný chov králíků / Nejlevnější knihy

Úspěšný chov králíků je možný za předpokladu kvalitního ustájení chovných zvířat. Králík ke svému spokojenému životu potřebuje světlo, čistý vzduch, čisté prostředí, klid a sucho. Nesplníme-li tyto podmínky nemůžeme se dočkat dobrého odchovu.
Mikroklima v chovu králíků. Optimální teplota pro chov králíků je asi 15-17 °C s relativní vlhkostí asi 50-70 % (literární údaje se mohou poněkud lišit). V tomto rozmezí nemusí králík zapojovat termoregulační mechanismy, které jsou pro něj vždy energeticky náročné.