Prostá pravda

Peticenemocnicesusice.cz Prostá pravda Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

AUTOR: David Deida

NÁZEV SOUBORU: Prostá pravda.pdf

POPIS

Ve své nové knize David Deida předkládá celou řadu dovedností a postřehů jak objevit vaše skutečné poslání, jak v sobě probudit vášeň a lásku a také jak se je naučit rozdávat. Ukáže vám třeba, jak se otevřít úplnosti přítomného okamžiku nebo jak se orientovat v divoké krajině intimního vztahu. Osvojíte si i umění sexuální vzájemnosti a dozvíte se, jak nakládat s hněvem, žárlivostí, strachem a žádostivostí, tedy s emocemi, které nás někdy na duchovní cestě mohou brzdit. Probuďte svou mysl, tělo i srdce a ponořte se do posvátného bytí.Časopis Spirituality & Health vyhlásil v roce 2006 knihu Prostá pravda jednou z nejlepších duchovních knih roku 2005 v kategorii osobního růstu.“Je toho ve vás víc, než by se mohlo zdát, a sami to dobře víte. Dokážete milovat hlouběji, než vám vztahy umožňují. Jste mnohem schopnější, než nasvědčuje vaše zaměstnání. V hloubi své bytosti jste nekoneční, tvořiví, neomezení...”

Prostá pravda je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David Deida. Přečtěte si s námi knihu Prostá pravda na peticenemocnicesusice.cz

Prosta pravda | Sleviste.cz

Krásná prostá dívka Fatmagul žije v malé přímořské vesnici. Zanedlouho se má provdat za Mustafu, svou dětskou lásku. Vše ale změní nečekaný noční útok Kerima a jeho kamarádů. Fatmagul je přinucena vzít si Kerima a nedobrovolně žít život, který jí naplánovali jiní. Dokáže najít štěstí? Turecká telenovela (2010).
Prostá pravda je zajímavý příběh, který ve mě zanechal hluboký dojem - jenže to také mohu říct prakticky o všem knihách této autorky. Jsem moc zvědavá, co ještě nepíše - už teď se na další její dílo těším.