Čekáme děťátko

Peticenemocnicesusice.cz Čekáme děťátko Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Miloš Velemínský

NÁZEV SOUBORU: Čekáme děťátko.pdf

POPIS

Druhé vydání velmi úspěšné publikace detailně provede rodiče obdobím těhotenství, porodu a péčí o dítě do tří až čtyř let věku. Unikátní ultrazvukové snímky přibližují tajemství nitroděložního života plodu. Uvedena je také problematika pracovního vytížení a sexuálního života těhotné ženy, možnosti sportování a cestování v těhotenství. Nově je zařazena kapitola o porodu bez násilí. Praktické návody pomohou při výchově a výživě dítěte, při potížích s kojením či se zaváděním nemléčné stravy, stejně jako při péči o nemocné dítě. Nechybí očkovací kalendář, kalendář preventivních prohlídek, zásady první pomoci, kapitoly o relaxaci a masážích těhotné ženy, ale také o plavání a masážích kojenců. Celobarevná komplexní, odborně podložená příručka vycházející z českého prostředí se jistě stane cenným pomocníkem všem pečujícím rodičům.

Hledáte knihu Čekáme děťátko? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Miloš Velemínský? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Čekáme děťátko GRADA Publishing, a. s. - oblibeneknihy.cz

Inzerát Kniha - Čekáme děťátko v okrese Kroměříž, cena 40Kč, od obchud3k na Sbazar.cz.
Kupte knihu Čekáme děťátko (Martin Gregora, Miloš ml. Velemínský) s 15 % slevou za 339 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.