Matematika 8 II.díl

Peticenemocnicesusice.cz Matematika 8  II.díl Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Alena Šarounová

NÁZEV SOUBORU: Matematika 8 II.díl.pdf

POPIS

Součást jednoduše, logicky a čtivě zpracované řady učebnic matematiky pro 2. stupeň základní školy. Klade důraz na vlastní zkušenost žáků, na přiměřenou motivaci a výběr úloh, se kterými se děti v praxi skutečně setkávají. Zajímavá grafická úprava poskytuje velkou zásobu úloh vhodných k procvičování učiva. Na konci každého dílu jsou jednoduché testy, pomocí nichž se žák může sám vyzkoušet a zjistit, jak učivu porozuměl. Pro každý ročník (6. - 9.) je připravena dvoudílná učebnice.

Trávit čas knihou Matematika 8 II.díl! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Matematika 8 II.díl a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Matematika - Knihy Dobrovský

Didaktis Matematika pro SŠ 8.díl - Učebnice - neuveden . Kniha - autor R. Horenský; I. Janů; M. Květoňová, 88 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Osmý díl učebnicové řady, rozdělený do tří samostatných celků, nabízí nový, podrobný přístup k mnohdy nepříliš oblíbeným matematickým oblastem.
Přináší výsledky a postupy řešení všech úloh a cvičení obsažených v obou dílech Pracovních sešitů k Matematice 4 ALTER. (pracovní sešit k učebnici Matematika 4 : I. + II. díl)