EFT pro každého

Peticenemocnicesusice.cz EFT pro každého Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Zdena Katayama

NÁZEV SOUBORU: EFT pro každého.pdf

POPIS

Autorka ve své knize seznamuje se základy metody EFT, kterou před několika lety přivezla do České republiky a úspěšně ji zde zavedla. Její základy se může naučit každý už na základě této knihy a sám si díky ní pomoci od spousty problémů ať už psychických či fyzických.

Trávit čas knihou EFT pro každého! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu EFT pro každého a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Metoda EFT - oficiální stránky, akreditace MŠMT - Domů

Tato metoda svou logikou, přímočarostí a efektivitou je vhodná a bezpečná pro každého dospělého člověka, pro děti a je možné s ní léčit i domácí mazlíčky a chovná zvířata. EFT řeší pravou příčinu problému - trvale bez použití nástrojů a léků. EFT nevyžaduje žádnou znalost systému meridiánů!
EFT pro každého Zdena Katayama. EFT pro každého. Zdena Katayama. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Autorka ve své knize seznamuje se základy metody EFT, kterou před několika lety přivezla do České republiky a úspěšně ji zde zavedla. Její základy se může ...