Idol žen

Peticenemocnicesusice.cz Idol žen Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Marian Keyes

NÁZEV SOUBORU: Idol žen.pdf

POPIS

Příběhy čtyř hrdinek, které se vzájemně prolínají a postupně nám odhalují, co je spojuje dohromady. Jakkoli se autorka románu nevyhýbá bolestnému tématu domácího násilí a alkoholismu, najdeme v něm i spoustu humoru, především na stránkách deníku Loly, která bojuje se šokem, když se doví z novin, že její milenec Paddy se zasnoubil s Alicií. Prostřednictvím příběhu novinářky Grace poznáváme zákoutí milostného vztahu, zatímco osud jejího dvojčete Marnie slouží jako důkaz velké ženské síly. Celé vyprávění je nakonec završeno nečekaným triumfem.

Trávit čas knihou Idol žen! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Idol žen a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kniha: Idol žen - Marian Keyesová | Knihy.ABZ.cz

Přečtěte si o tématu Idol žen. Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam článků souvisejících s tématem Idol žen, které hledáte. Najdete zde články, fotografie i videa k tématu Idol žen.
Ač byl v té době malý, jako hrdina filmu E.T. - Mimozemšťan, lámal srdce malých i velkých žen. 16/48: 1983 - Matt Dillon Nebyl sice tak známý, jako Tom Cruise nebo Patrick Swayze, ale právě v roce 1983 zazářil v Coppolově filmu Ztracenci.