Ukradené dětství Kamily

Peticenemocnicesusice.cz Ukradené dětství Kamily Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

AUTOR: Danka Šárková

NÁZEV SOUBORU: Ukradené dětství Kamily.pdf

POPIS

Když přijde na svět Kamila, všichni se radují, že je další človíček na světě. Jenže miminko se narodí do katolické rodiny, kde matka "zradila" snad vše, co je možné a čeká ji za to krutý trest. Kamile je ukradeno dětství a nikdo to nevidí. Ani kněz! Přežívá ze dne na den.Jakmile nabude plnoletosti, vystoupí z církve a utíká za hranice do daleké Asie. S batohem na zádech zjišťuje, že všude žijí lidé, kteří jsou ochotni ji pomoci a poznává, že existují i jiná náboženství. Najde nejen ztracenou víru v sebe, důstojnost a milujícího partnera? A jak dopadne ten, kdo jí i matce způsobil veliké šrámy na duši? Druhá část knihy se odehrává v Asii, po které autorka cestovala s batohem na zádech, a většina míst a událostí, které Kamilu potkají, zažila na vlastní kůži.

Hledáte knihu Ukradené dětství Kamily? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Danka Šárková? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

RECENZE - Ukradené dětství Kamily | Recenze knih | Kritiky.cz

Ukradené dětství Kamily . Když přijde na svět Kamila, všichni se radují, že je další človíček na světě. Jenže miminko se narodí do katolické rodiny, kde matka „zradila" snad vše, co je možné a čeká ji za to krutý trest.
Ukradené dětství Kamily je důkazem, že i na necelých dvou stovkách stran lze vystavit kvalitní psychologický příběh. Palec nahoru získává také nádherná obálka. 1 2. Doporučujeme.