Kytaru s palmou

Peticenemocnicesusice.cz Kytaru s palmou Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Oldřich Janota

NÁZEV SOUBORU: Kytaru s palmou.pdf

POPIS

Dlouho očekávaný svazek písňových textů Oldřicha Janoty potěší všechny milovníky a znalce hudby tohoto mimořádného českého hudebníka, zpěváka, textaře a spisovatele, osloví ale i ty, kteří jeho dílo dosud neznají a hledají současné živé básnické slovo. V pečlivém uspořádání, na němž s autorem spolupracoval editor Jaroslav Riedel, přináší kniha Janotovy texty napsané od 70. let dodnes.Ve svazku sledujeme proměny Janotovy poetiky v průběhu čtyřiceti let a nacházíme zde poklady patřící k tomu nejlepšímu, co v české zpívané poezii vzniklo.

Trávit čas knihou Kytaru s palmou! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kytaru s palmou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kytaru s palmou (texty písní) - Jaroslav Riedel | Knihy ...

JANOTA - KYTARA S PALMOU / TEXTY PÍSNÍ / Aukce 200 Kč s dopravou 280 Kč . local_offer . Zpíváme s kytarou 147 - Klempíř Jaromír . Kup teď 49 Kč s dopravou 129 Kč . ... Škola hry na kytaru - Urban Štěpán . Kup teď 49 Kč s dopravou 129 Kč . local_offer . Eda Ingriš: PÍSNĚ O DALEKÉM ZÁPADĚ . Aukce 80 Kč s dopravou 145 Kč .
Kupte knihu Kytaru s palmou (Oldřich Janota, Jaroslav Riedel) s 15 % slevou za 280 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.