Kytaru s palmou

Peticenemocnicesusice.cz Kytaru s palmou Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

AUTOR: Oldřich Janota

NÁZEV SOUBORU: Kytaru s palmou.pdf

POPIS

Dlouho očekávaný svazek písňových textů Oldřicha Janoty potěší všechny milovníky a znalce hudby tohoto mimořádného českého hudebníka, zpěváka, textaře a spisovatele, osloví ale i ty, kteří jeho dílo dosud neznají a hledají současné živé básnické slovo. V pečlivém uspořádání, na němž s autorem spolupracoval editor Jaroslav Riedel, přináší kniha Janotovy texty napsané od 70. let dodnes.Ve svazku sledujeme proměny Janotovy poetiky v průběhu čtyřiceti let a nacházíme zde poklady patřící k tomu nejlepšímu, co v české zpívané poezii vzniklo.

Kytaru s palmou je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Oldřich Janota. Přečtěte si s námi knihu Kytaru s palmou na peticenemocnicesusice.cz

Kytaru s palmou (texty písní) PDF Online - Prazska PDF

Kytaru s palmou. Janota, Oldřich. Vydání: Torst 2015 | Jazyk: čeština | Signatura: B 23313. Soubor sebraných textů nekonformního českého hudebníka, kytaristy, zpěváka i prozaika podává kompletní obraz o autorově písňové tvorbě během uplynulého čtyřicetiletého období.
Kupte knihu Kytaru s palmou (Oldřich Janota, Jaroslav Riedel) s 15 % slevou za 280 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.