Rukopis

Peticenemocnicesusice.cz Rukopis Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Michael Stephen Fuchs

NÁZEV SOUBORU: Rukopis.pdf

POPIS

Rukopis – tak nazval svůj ztracený deník významný spisovatel, cestovatel a dobrodruh sir Francis Burton. Traduje se, že obsahoval Burtonovy záznamy z cest po horách v Jižní Americe, kde se setkal s naprosto neznámým domorodým kmenem. Profesor James Castrolang pověřil studentku Danu Stecklerovou, aby v rámci své doktorandské práce Rukopis nalezla a prozkoumala. Jak se k takovému dokumentu dostat? Podaří se mladé studentce odhalit pravdu, ukrytou v zápiscích slavného Burtona?

Hledáte knihu Rukopis? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Michael Stephen Fuchs? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

České tajemno: Voynichův rukopis — Česká televize

Při snaze rozluštit záhadu středověkého alchymistického Voynichova rukopisu si vylámali zuby i největší světoví odborníci na šifry.To ale neznamená, že je vše ztraceno! Díky Yaleově univerzitě, která knihu převedla do digitální podoby, si můžete celý rukopis prolistovat tak detailně, jako byste ji zkoumali na stole s lupou.
Přejděte na Start > Nastavení > Soukromí > Řeč, rukopis a zadávání. Vyberte Vypnout hlasové služby a textové návrhy pro psaní. Tím se vypne cloudové rozpoznávání řeči od Microsoftu. Současně se tím vymaže místně uložený uživatelský slovník, který slouží ke zlepšování zadávání a rukopisu.