Satan mě chce

Peticenemocnicesusice.cz Satan mě chce Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Robert Irwin

NÁZEV SOUBORU: Satan mě chce.pdf

POPIS

Deníkové záznamy Petera, který experimentuje s okultními vědami, začínají v létě 1967. Jeho záznamy se však postupně proměňují v příběh zoufalého hledání skutečné panny, kterou by svedl a zároveň kroniku démonické lásky. Nakonec však není schopen rozlišit mezi špatným „tripem“ a návštěvou ze samotného pekla. Kniha tak ukazuje nebezpečí i podvod spojený s procesem sebe-odhalování. Irwinův román je určen všem, kteří se chtějí dozvědět více, jaké to bylo prožívat mládí v 60. letech, období, které patřilo amfetaminům, provozování výstředního sexu a satanistickým bohoslužbám. Robert Irwin patří už od 80. let 20. století k nejlepším současným britským spisovatelům. Jeho pět novel bylo zatím přeloženo celkem do 14 jazyků a všechny se těšily příznivému přijetí kritiky i značnému čtenářskému ohlasu.

Trávit čas knihou Satan mě chce! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Satan mě chce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Born-To-Raise-Hell Inc. | Maclean's | AUGUST 22, 1977

Satan's Choice MC is an outlaw motorcycle club founded in the 1950s in Toronto, Ontario, Canada. Satan's Choice MC History. Satan's Choice had existed as a club since the 1950s in Toronto, however they were not an outlaw motorcycle club until 1965. In 1965 four clubs came together to form Satan's Choice Motorcycle Club.
A group of Ontario bikers is having second thoughts about calling themselves the new Satan's Choice Club after a harsh Facebook condemnation of their club by a senior Hells Angel.