Kurkuma

Peticenemocnicesusice.cz Kurkuma Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Sabrina Sue Daniels

NÁZEV SOUBORU: Kurkuma.pdf

POPIS

Indický šafrán a dalších tisíc jmen - to je kurkuma, důležitá rostlina podivuhodné síly, která se v ajurvédské a čínské medicíně používá už přes 3000 let. Nejenže obsahuje přes 90 aktivních látek a antioxidantů s protizánětlivými účinky a zabraňuje vzniku rakoviny, ale také tiší bolest a svou oranžovo-žlutou barvou rozjasňuje všechno jídlo. Zkuste si taky jeden ze zdravých receptů na kurkumové latté nebo čočkovo-jablečnou polévku.

Trávit čas knihou Kurkuma! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Kurkuma a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Kurkuma - levné koření s léčivými účinky k nezaplacení!

Kurkuma je podzemní oddenek asijské rostliny kurkumovníku dlouhého, podobného zázvoru. Nejznámější je ve formě žluto-oranžového koření užívaného především v marockých a indických pokrmech, kterým dodává jemnou, aromatickou, lehce nahořklou chuť a zářivou šafránovou barvu.. Pokud vás zajímá cena kurkumy, potěší vás, že patří mezi nejlevnější koření.
Kurkuma je běžný název pro podzemní oddenek asijské rostliny kurkumovníku dlouhého, podobného zázvoru. Nejznámější je ve formě žluto-oranžového koření užívaného především v marockých a indických pokrmech, kterým dodává jemnou, aromatickou, lehce nahořklou chuť a zářivou šafránovou barvu.