Vnitřní skutečnost

Peticenemocnicesusice.cz Vnitřní skutečnost Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

AUTOR: Paul Brunton

NÁZEV SOUBORU: Vnitřní skutečnost.pdf

POPIS

Jasný, podrobný výklad sedmera blaženství. Evangelium sv. Jana. Tajemství o životě a poslání Ježíše. Objasnění nejasných pojmů z Bible a doplnění některých pojmů, které v ní již dnes nenajdete. Praktické rady pro jógu a meditaci. Toto není poselství jen pro těch několik málo lidí; jeho užitek není pro jogíny a světce; je pro nás všechny, pro každého, kdo je ochoten být tím, čím bůh chce, aby byl. Tyto stránky se nezabývají pouze abstrakcemi a myšlenkami bez praktické hodnoty, ale naopak se zabývají všemi základními důležitostmi pro lidské bytosti, protože to jsou základní věci života. Jsou-li správně pochopeny, dopomohou tyto "abstrakce" člověku k úspěšnějšímu životu. Vždy budeme pociťovat jemnou melancholii, která prostupuje toto hledání Nadjá.

Hledáte knihu Vnitřní skutečnost? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Paul Brunton? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Systém finanční kontroly | Finanční kontrola ...

Vnitřní Skutečnost. Jasný, podrobný výklad sedmera blaženství. Evangelium sv. Jana. Tajemství o životě a poslání Ježíše. Objasnění nejasných pojmů z Bible a doplnění některých pojmů, které v ní již dnes nenajdete.
Vnitřní skutečnost - Paul Brunton . Jasný, podrobný výklad sedmera blaženství. Evangelium sv. Jana. Tajemství o životě a poslání Ježíše. Objasnění nejasných pojmů z Bible a doplnění některých pojmů, které v ní již dnes nenajdete.