Cizí nevěsta

Peticenemocnicesusice.cz Cizí nevěsta Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

AUTOR: Kinley MacGregor

NÁZEV SOUBORU: Cizí nevěsta.pdf

POPIS

Nora je vskutku ženou, která umí vzít život do vlastních rukou. Než aby vstoupila do manželství s vypočítavým mužem, kterému jde především o její obrovské věno, rozhodne se raději uprchnout do Anglie a najít útočiště u své mocné tety. Na tak nebezpečnou cestu se ovšem nemůže vypravit sama, a proto na radu komorné vyhledá Ewana MacAllistera a požádá jej, aby se stal jejím průvodcem. Hrdý skotský horal, pronásledovaný vlastní pochmurnou minulostí, již od života nic nečeká a není mu ani trochu vhod, když do jeho samoty vtrhne neznámá kráska – tím spíš, že se až příliš podobá té, která ho kdysi připravila o rozum.

Trávit čas knihou Cizí nevěsta! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Cizí nevěsta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Cizí nevěsta (MacAllisterovi, #4) by Kinley MacGregor

Kupte knihu Cizí nevěsta od Kinley MacGregor na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Obsah: Cizí nevěsta Nora je vskutku ženou, která umí vzít život do vlastních rukou. Než aby vstoupila do manželství s vypočítavým mužem, kterému jde především o její obrovské věno, rozhodne se raději uprchnout do Anglie a najít útočiště u své mocné tety.