Nevermore Baltimore

Peticenemocnicesusice.cz Nevermore Baltimore Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Petr Heteša

NÁZEV SOUBORU: Nevermore Baltimore.pdf

POPIS

Když Jerry Linden přiletěl z Paříže do Baltimore převzít tělo své sestry (včetně devítimilimetrových projektilů v něm), ani v nejmenším netušil, v čem to jeho drahá sestřička vlastně jela. Až na místě zjistil, že kromě poměrně rozsáhlé sítě místních nevěstinců zdědil také vstupenku do pekla.To v tomto případě představuje podivná hra v totálně zdevastované čtvrti, kde kromě ztracených lidských existencí přežívá ještě něco, čemu místní říkají vyvřeliny a co je stejně nepochopitelné, jako vlastní příčina omezené destrukce této části města.Jerry se neuváženě rozhodne dohrát tu šílenou hru rozehranou jeho sestrou a brzy mu dojde, že kromě jejího mobilu, jehož prostřednictvím jsou mu postupně sdělovány propozice, potřebuje ještě pistoli – nejlépe co největší ráže. Opatří si ji hned po druhém kole. Po tom třetím pak pochopí, že zde někdo šeredně podvádí. A to ještě netuší, jakým způsobem jsou do celé věci zapojeny záhadné postavy vyvřelin, o nichž oficiální místa zarytě mlčí – zato má o ně velký zájem místní novinářka. Jak tohle asi může dopadnout? Prostě jízda ve stylu americké drsné školy, jak už je u Petra Heteši obvyklé.

Trávit čas knihou Nevermore Baltimore! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Nevermore Baltimore a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Nevermore Baltimore --- LEGIE - databáze knih Fantasy a Sci-Fi

Poem By Gregory Corso Recitation By Marianne Faithfull Original Music By Mark Bingham running time: 02 min 36 sec.
Elektronická kniha Nevermore Baltimore na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Nevermore Baltimore od ostatních uživatelů. ...