Nevermore Baltimore

Peticenemocnicesusice.cz Nevermore Baltimore Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Petr Heteša

NÁZEV SOUBORU: Nevermore Baltimore.pdf

POPIS

Když Jerry Linden přiletěl z Paříže do Baltimore převzít tělo své sestry (včetně devítimilimetrových projektilů v něm), ani v nejmenším netušil, v čem to jeho drahá sestřička vlastně jela. Až na místě zjistil, že kromě poměrně rozsáhlé sítě místních nevěstinců zdědil také vstupenku do pekla.To v tomto případě představuje podivná hra v totálně zdevastované čtvrti, kde kromě ztracených lidských existencí přežívá ještě něco, čemu místní říkají vyvřeliny a co je stejně nepochopitelné, jako vlastní příčina omezené destrukce této části města.Jerry se neuváženě rozhodne dohrát tu šílenou hru rozehranou jeho sestrou a brzy mu dojde, že kromě jejího mobilu, jehož prostřednictvím jsou mu postupně sdělovány propozice, potřebuje ještě pistoli – nejlépe co největší ráže. Opatří si ji hned po druhém kole. Po tom třetím pak pochopí, že zde někdo šeredně podvádí. A to ještě netuší, jakým způsobem jsou do celé věci zapojeny záhadné postavy vyvřelin, o nichž oficiální místa zarytě mlčí – zato má o ně velký zájem místní novinářka. Jak tohle asi může dopadnout? Prostě jízda ve stylu americké drsné školy, jak už je u Petra Heteši obvyklé.

Hledáte knihu Nevermore Baltimore? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Petr Heteša? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Nevermore Baltimore | Knihy.ABZ.cz

Kniha: Nevermore Baltimore Když Jerry Linden přiletěl z Paříže do Baltimore převzít tělo své sestry (včetně devítimilimetrových projektilů v něm), ani v nejmenším netušil, v čem to jeho drahá sestřička vlastně jela.
Baltimore, Maryland's Scariest Haunted House THE MOST UNIQUE AND SCARIEST HAUNTED HOUSE IN MARYLAND. Consistently among the highest rated haunted houses in Maryland, The Nevermore Haunt is a haunted attraction unlike any other you've ever experienced.