Cesta do pravěku

Peticenemocnicesusice.cz Cesta do pravěku Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Zdeněk Burian

NÁZEV SOUBORU: Cesta do pravěku.pdf

POPIS

Pravěk ožívá na obrazech mistra. Země je jediný dosud známý ostrůvek života ve vesmíru. Ale jak to vlastně začalo? Kde se vzaly první formy života a jak se dále vyvíjely? Na obrazech "malíře pravěku"Zdeňka Buriana můžeme sledovat život v prvohorních mořích, přechod primitivních obratlovců z vody na souš a další explozi vývoje. Staneme se svědky podivuhodného rozmachu druhohorních ještěrů, jejich zániku a nástupu éry savců. Setnámíme se s předchůdci moderního člověka, poznáme jejich život, způsoby bydlení i boj o přežití. Zasvěcený text zkušeného paleontologa provázi čtenáře od nejstarších údobí existence Země až po geologickou současnost.

Hledáte knihu Cesta do pravěku? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Zdeněk Burian? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Cesta do pravěku (1955) - Filmový přehled

Na "Cesta do pravěku" jsme nic dalšího nenašli, hledáme podobné výrazy: 00:01:57 640x480 96 MB cesta-do-tranovic.wmv. Stáhnout. 00:02:00 1280x720 65 MB 1. cesta-do-hory-na-doma-robenom-traktore.mp4. Stáhnout. 01:44:43 720x304 976 MB 56. Cesta Do Lesa (2012) Český Film.avi.
Cesta do pravěku filmového kouzelníka Karla Zemana se stala průlomovým filmem a dobrodružnou legendou české i světové kinematografie. Celé generace dětí se díky tomuto příběhu seznámily s minulostí naší planety, s rostlinami a živočichy, které zásluhou kreativity a trikového umění Karla Zemana poprvé spatřily v pohybu.