J´adore New York

Peticenemocnicesusice.cz J´adore New York Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

AUTOR: Isabelle Laflèche

NÁZEV SOUBORU: J´adore New York.pdf

POPIS

Příběh ambiciózní mladé francouzské právničky, která je vybrána do newyorského ústředí prestižní advokátní firmy, aby získala zkušenosti, mohla se stát partnerem a postoupit tak dále v budování kariéry. Navzdory zákulisním intrikám, permanentnímu stresu a náročným klientům si Catherine dokáže pobyt na Manhattanu zpestřovat nákupy ve značkových buticích, večeřemi s kamarádkami v luxusních restauracích a především vztahy s více či méně perspektivními muži. Představovala si však svůj opravdu takhle?

Trávit čas knihou J´adore New York! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu J´adore New York a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

J'adore New York - Isabelle Laflèche | Databáze knih

Elektronická kniha J'adore New York na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze J'adore New York od ostatních uživatelů. ...
Découvrez le nouveau roman de l'auteure de J'adore New York et J'adore Paris, qui nous en avait donné un avant-goût dans une nouvelle exclusivement disponible en format numérique parue à l'occasion de la Saint-Valentin. Traduit de l'anglais par Caroline LaRue et Michel Saint-Germain.