Enderův stín

Peticenemocnicesusice.cz Enderův stín Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Orson Scott Card

NÁZEV SOUBORU: Enderův stín.pdf

POPIS

Vracíme se na výcvikovou orbitální stanici, na které Mezinárodní flotila vychovává z nejnadanějších dětí budoucí velitele do války proti mimozemským agresorům. Země žije pod hrozbou opakovaného útoku termiťanů a ve slumech Rotterdamu živoří v partě nechtěných „spratků“ maličké dítě s geniální schopností přežít – Fazolek. Svou chytrostí změní poměry všech malých dětí v celém městě, a proto není nijak překvapivé, že si jej všimnou vyhledavači talentů z Flotily. Nedlouho poté jej raketoplán odnáší na oběžnou dráhu, kde od prvních chvil naráží na jméno geniálního Andrewa „Endera“ Wiggina. Je jen otázkou času, kdy se obě podivuhodné individuality setkají…Děj románu se odehrává paralelně se slavným románem Enderova hra a přináší nový a v mnohém překvapivý pohled na čtenářům dobře známé události, které by bez Fazolkova přispění probíhaly zcela odlišně.

Trávit čas knihou Enderův stín! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Enderův stín a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Card, Orson S.: ENDERŮV STÍN | SCIFÍK: scifi antikvariát

Enderův stín je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Orson Scott Card. Přečtěte si s námi knihu Enderův stín na prazskamuzea1918-2018.cz
Román Enderův stín se opět odehrává na obrovské orbitální stanici, na níž Mezinárodní flotila vychovává z nejnadanějších dětí své budoucí velitele. Země žije pod hrozbou útoků termiťanů a ve slumech Rotterdamu živoří v partě nechtěných spratků maličké dítě s geniální schopností přežít - Bean - Fazolek.