Žít, žít

Peticenemocnicesusice.cz Žít, žít Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Otec Jeroným

NÁZEV SOUBORU: Žít, žít.pdf

POPIS

Dosud nevydané texty otce Jeronýma, které čtenář nalezne v tomto svazku, se týkají Eucharistie. Nepojednávají o ní vyčerpávajícím způsobem, vyslovují však podstatné. Otec Jeroným byl pravý mnich, tedy vnitřně jednotný člověk. V hluboké harmonii prožíval dvě skutečnosti, které lidé rádi uvádějí do protikladu, kněžství a mnišský život. Dokonale tím vyjádřil svou odpověď na Boží povolání, které zaslechl jako mladý člověk a poté na prahu dospělého života: vzdávat Bohu slávu, sloužit mu, navázat s ním důvěrný vnitřní vztah, ze kterého se rodí přímluvná modlitba za spásu lidí. Tyto texty byly psány v sedmdesátých letech minulého století pro mladého mnicha, který se připravoval na kněžství. Tlumočí však zkušenost, jež je stále aktuální.

Žít, žít je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Otec Jeroným. Přečtěte si s námi knihu Žít, žít na peticenemocnicesusice.cz

Karel Svoboda - Žít - YouTube

Mám pro co žít. Mám velkou rodinu, smečku psů, dvě kočky a přítele, také kamarády a spoustu zálib. Například strašně ráda vařím, vždycky pozvu nějakou návštěvu, uvařím jí delikatesku a tetelím se, jak mě vychvalují.
Všechny informace o produktu Kniha Je možné žít 150 let?, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Je možné žít 150 let?.