Svět kolem nás

Peticenemocnicesusice.cz Svět kolem nás Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Mluvící knížka

NÁZEV SOUBORU: Svět kolem nás.pdf

POPIS

Všechno, co se nalézá na Zemi, tvoří svět kolem nás: hlučná města, farmy, zelené lesy, savany, džungle, moře a oceány, hory, mrazivé oblasti pólů... Všude tam, ale i ve vzduchu se něco děje, žije, pohybuje, halasí a vydává nějaké zvuky. Chceš se o okolním světě dozvědět více? O zvířátkách, strojích i přírodních jevech? Otevři tuto knížku, přečti si všechny zajímavé informace, najdi na některé z kláves stejný obrázek, jako je na právě otevřené stránce, a zmáčkni ji. Uslyšíš zvolený hlas zvířete, zvuky z přírody anebo zvuky, které znáš z města nebo z venkova. S touto "mluvící" knížkou se snadno přeneseš i do nejvzdálenějších koutů Země!

Svět kolem nás je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mluvící knížka. Přečtěte si s námi knihu Svět kolem nás na peticenemocnicesusice.cz

Svět kolem nás. Web spíš o světě pod vlivem propagandy

Svět kolem nás, Logopedie VENDY. Naučné puzzle Lesní zvířátka obsahuje 16 velkých pevných puzzlů, ze kterých poskládáte 8 samostatných obrázků zvířátek žijících ve volné přírodě v lesích a horách.
Svět kolem nás - SVETKOLEMNAS.INFO. Motto serveru: kontroverzní realita. Náhled webových stránek Světu kolem nás. Repro: Neo. O čem píše: Jde o mix článků, které se tváří: