Pokojové rostliny

Peticenemocnicesusice.cz Pokojové rostliny Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

AUTOR: Anna Skalická

NÁZEV SOUBORU: Pokojové rostliny.pdf

POPIS

Snad každý z nás má doma květiny. Zelené rostliny se staly součástí našeho života. V knize čtenář nejen najde rostlinu, kterou má na stolku nebo za oknem, ale také jej provede jejím původem a v neposlední řadě mu ukáže, jak pokojové rostliny pěstovat a co jim škodí.Z obsahu:Rostliny pro větší prostoryKaktusy a jiné sukulentyOrchidejeRostliny bez květůRostliny dávající přednost uzavřeným zaskleným prostorůmRostliny výslunných stanovišťRostliny stinných a polostinných stanovišťNenáročné rostlinyDoporučená literaturaRejstřík českých jmen rostlinRejstřík latinských jmen rostlinFotografie: Rudolf ŠubíkPérovky: Jan Mašek

Trávit čas knihou Pokojové rostliny! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Pokojové rostliny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

7 popínavých pokojových rostlin, které potěší i ...

Pokojové rostliny eshop, balkónové květiny, zahradní květiny, venkovní rostliny, květiny online.
Pokojové rostliny jsou většinou okrasné rostliny, které špatně snášejí teplotní výkyvy během roku, proto je pěstujeme většinou v interiérech. Jak o ně pečovat, když jsou napadeny škůdci a které druhy jsou nenáročné?