Vnitřní svět traumatu

Peticenemocnicesusice.cz Vnitřní svět traumatu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

AUTOR: Donald Kalsched

NÁZEV SOUBORU: Vnitřní svět traumatu.pdf

POPIS

V knize se autor zabývá obrazy, jež se často objevují ve snech a fantaziích lidí, kteří prošli traumatickými životními okolnostmi. Poukazuje na skutečnost, že právě obrazy, které měly zprvu ochranný charakter, se mohou stát destruktivními a přispívat k prohlubování traumatu postižené osoby. Autor pracuje s bohatým klinickým materiálem, věnuje zvláštní pozornost problémům závislosti, psychosomatických poruch a disociace a přístupu k nim. Spojuje jungovské pojetí traumatu se současnou teorií objektních vztahů a teorií disociace. Ukazuje rovněž, jak porozumění univerzální řeči snů, mýtů a pohádek může osvětlit přístup k pacientům s traumatickými životními zkušenostmi a dát nové podněty k práci s nimi. Donald Kalshed je psychoanalytik, působí v soukromé praxi a vyučuje na institutu C. G. Junga v New Yorku.

Trávit čas knihou Vnitřní svět traumatu! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vnitřní svět traumatu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vnitřní svět traumatu - Donald Kalsched | Kniha na Alza.cz

420 Kč Vnitřní svět traumatu - Portál č. 71 - Kalsched Donald Formát: Brožovaná V knize se autor zabývá obrazy, jež se často objevují ve snech a fantaziích lidí, kteří prošli traumatickými životními okolnostmi.
0 hodnocení Vnitřní svět traumatu 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V knize se autor zabývá obrazy, jež se často objevují ve snech a fantaziích lidí, kteří prošli traumatickými životními okolnostmi. Poukazuje na skutečnost, že právě obrazy, které měly zprvu ...