Pyramidy

Peticenemocnicesusice.cz Pyramidy Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

AUTOR: Miroslav Verner

NÁZEV SOUBORU: Pyramidy.pdf

POPIS

Kniha známého egyptologa Miroslava Vernera, světově uznávaného odborníka na dobu stavitelů pyramid, podává ucelený přehled o všech pyramidách, které byly dosud v Egyptě objeveny, o době, v níž vznikaly, i badatelích, kteří se o jejich výzkum zasloužili. A také o tom, jak a proč se pyramidy stavěly. Publikace poprvé vyšla česky v roce 1996 a byla přeložena nejen do němčiny, angličtiny a italštiny, ale též do arabštiny, japonštiny a korejštiny. Od té doby přibylo objevů i nových teorií. Druhé české vydání, podstatně přepracované a rozšířené, proto vychází z úrovně poznání, kterého egyptologie dosáhla na počátku 21. století, a rozsáhle čerpá z výsledků nejnovějších výzkumů Českého egyptologického ústavu FF UK na pyramidovém pohřebišti v Abúsíru. Kromě asi 200 rovněž aktualizovaných perokreseb provází text okolo 300 barevných, mnohdy unikátních fotografií.

Hledáte knihu Pyramidy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Miroslav Verner? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Pyramída - Wikipédia

Pyramidy, orgonit, šungit, harmonizace (27) Pyramida je symbolem růstu. Symbolizuje vývoj člověka od původní animality až k duchovnímu osvícení. Najdeme ji ve všech kulturách, v Egyptě, u Mayů, Aztéků, v Asii i v Evropě. Pyramida spojuje Nebe a Zemi, je jako přijímač a vysílač informací mezi hmotným a duchovním světem.
Bosna pyramidy - cesty s přáteli na pyramidy v Bosně a další energeticky bohatá místa v Údolí pyramid. Bosenské pyramidy - Pyramida Slunce, Pyramida Měsíce, Pyramida Lásky, Pyramida bosenského draka, Chrám Matky Země. Tunely Ravne, megality, obelisky, kamenné koule a další zážitky.