Vražda jako zákusek

Peticenemocnicesusice.cz Vražda jako zákusek Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

AUTOR: Almut Heuner

NÁZEV SOUBORU: Vražda jako zákusek.pdf

POPIS

Nevinné sváteční dny se stanou vražednými hody. Ale k slavnostem patří dobré jídlo, a proto se bude skvěle vařit a jíst. Osmnáct autorů z celého světa, mezi nimi Larry Block, Carmen Iarerra, Gabrielle Wolff, Hartmut Mechtel, Ann Granger a Virginie Brac zničí ve svých originálních příbězích idylu Svatého Valentýna, karnevalu v Karibiku, dne Díkůvzdání, japonského festivalu rozkvetlých třešní nebo Vánoc a přemění ji ve svátky vraždy. Na mezinárodním menu k těmto svátkům najdeme i 105 receptů od jednoduchých až po náročnější.

Trávit čas knihou Vražda jako zákusek! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Vražda jako zákusek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Vražda jako zákusek (Andrea C. Buschová, Almut Heuner) od ...

Všechny informace o produktu Kniha Vražda jako zákusek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vražda jako zákusek. Vražda jako zákusek od 222 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Vražda jako zákusek 18 detektivních povídek a 105 receptů jedinečné chuti ... (Výbor je volným pokračováním úspěšné knihy Vražda na vidličku, kterou Nakladatelství Epocha vydalo v roce 2004). Z němčiny přeložil Karel Stoll. překladatel/ka : Karel Stoll.