Rorschachova metoda

Peticenemocnicesusice.cz Rorschachova metoda Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Martin Lečbych

NÁZEV SOUBORU: Rorschachova metoda.pdf

POPIS

Kniha se věnuje Rorschachově metodě, jednomu z nejzajímavějších a také nejznámějších nástrojů, které se v psychologii využívají k diagnostice procesů vnímání, myšlení, emočního prožívání a mezilidských vztahů.Důraz je kladen na integrativní přístup k interpretaci metody. Jeho zdrojem je řada vědeckých teorií, které se autor snaží funkčně propojit s ohledem na konkrétní otázky psychologické diagnostiky. Druhé vydání knihy je rozšířeno zejména o kvalitativní rovinu interpretace Rorschachovy metody a o praktické aspekty integrativního přístupu.

Trávit čas knihou Rorschachova metoda! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Rorschachova metoda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Rorschachova metoda - Vyhledávání na Heureka.cz

Rorschachova metoda je jedním z nejpropracovanějších nástrojů používaných v psychologické diagnostice. Její zaměření je od samého počátku spíše klinické, orientované na diagnostiku psychopatologie. Téma kreativity se však historií metody prolíná už od dob původní práce Hermanna Rorschacha.
Rorschachova metoda Kniha se věnuje jednomu z nejslavnějších nástrojů, využívaných k diagnostice v psychologii. Seznamuje čtenáře s diagnostikou procesů vnímání, myšlení, emočního...