Mlsný ježek Toník

Peticenemocnicesusice.cz Mlsný ježek Toník Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

AUTOR: Andrea Reitmeyer

NÁZEV SOUBORU: Mlsný ježek Toník.pdf

POPIS

Ve vysoké trávě se schovává zvláštní zvířátko. Poznáš ho podle jeho bodlinek? Kdo by to tak asi mohl být? Ten malý čmuchálek se jmenuje Toník a je to ježek. Toník je moc zvědavý. Obzvláště se mu moc líbí objevovat, co skrývá les, louka a potok. Když má Toník moc pohybu, tak mu někdy začne kručet v žaludku.Pohádka pro malé i velké čtenáře, která odhalí řadu zajímavostí ze života těchto zvířátek.

Hledáte knihu Mlsný ježek Toník? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Andrea Reitmeyer? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

mlsný - ABZ slovník českých synonym

Mlsný ježek Toník Andrea Reitmeyerová . Skladem 5+ ks 166 Kč ... Ten malý čmuchálek se jmenuje Toník a je to ježek. Toník je moc zvědavý. Obzvláště se mu moc líbí objevovat, co skrývá les, louka a potok. Když má Toník moc pohybu, tak mu někdy začne kručet v žaludku.
Mlsný ježek Toník (2019) / LucieB. (242 views) Aniž by měly důvod, často trvají na tom, že budou jíst jen některá jídla, zásadně odmítají to, co maminka uvaří a ohrnují nos. Možná si řeknete, že s tím se vážně nedá nic dělat, že už jste zkusili všechno, ale uvidíte, že to jde zlomit.