Pes

Peticenemocnicesusice.cz Pes Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

AUTOR: Horst Hegewald-Kawich

NÁZEV SOUBORU: Pes.pdf

POPIS

Pes, to je přítel na celý život! Psi nám toho hodně dávají: jsou nejvěrnějšími průvodci, nejpozornějšími posluchači a nejlepšími kamarády člověka. Aby jim v jejich nové "smečce" bylo dobře, potřebují láskyplnou péči a přívětivé, ale přitom důsledné vedení. Jako novopečený majitel psa se v této příručce dozvíte všechno o chovu a výchově, stejně tak jako o výživě a zdraví vašeho čtyřnohého miláčka. A navíc tu získáte spoustu praktických tipů a informací pro vybudování si pevného vzájemného vztahu, jakožto i cenné kreativní podněty pro hru, sportování a potěšení s vaším pejskem.

Pes je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Horst Hegewald-Kawich. Přečtěte si s námi knihu Pes na peticenemocnicesusice.cz

Domači pes - Wikipedija, prosta enciklopedija

Pes ima pet različnih tipov čutnic za okus, od katerih je verjetno umami zelo pomemben zaradi prehrane, bogate z beljakovinami. Za razliko od človeka in večine ostalih sesalcev psi niso občutljivi na slano, kot plenilci so namreč manj podvrženi tveganju za pomanjkanje natrija.
Všetko o psoch, bezplatná inzercia, predám, kúpim, darujem psa. Rady veterinára, rady od chovateľov. Vytvorte si vlastnú webstránku pre svojho psíka.