Andulka

Peticenemocnicesusice.cz Andulka Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: Kurt Kolar

NÁZEV SOUBORU: Andulka.pdf

POPIS

V této celobarevné knize, plné krásných fotografií vás autor seznámí se vším, co potřebujete vědět, abyste se uměli o svou andulku opravdu dobře postarat - jak jí zařídit dostatečně velké a zajímavé bydlení, ve kterém můžete pozorovat její svět, čím a jak ji zdravě a správně krmit, jak se jí postarat o zábavu a partnera a jak rozpoznat možné nemoci a problémy. Naučíme vás, jak svou andulku ochočit, spřátelit se s ní a jak se můžete společně bavit. V knize navíc najdete i "Kurz mluvení" a řadu dalších informací, tipů a návodů. Knihu Andulka napsal Dr. Kurt Kolar, zoolog, vědecký pracovník, bývalý ředitel zoologické zahrady v Schönbrunnu ví přesně, co andulky potřebují.

Trávit čas knihou Andulka! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Andulka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Andulka (papoušek vlnkovaný) | Zoo Brno

Prodám Andulku vlnkovanou - prodám 1,1 duhová andulka 200kč,pár-tel 607 845 866 včera 10:56. Trhové Sviny, okr. České Budějovice. hoksa. 15× Prodám Andulky. Prodám Andulku vlnkovanou - Prodám Andulky různých barev, letošní i loňské. ...
Andulka si proto získala v běžném povědomí pověst jisté "obyčejnosti". Kdo chce skutečnou exotu, nepořídí si přece obyčejnou andulku. Opak je ale pravdou, i tento tvoreček má celou řadu zajímavostí, které stojí za pozornost. Už jenom to, že ikonicky nejběžnějším papouškem se stala andulka by mohlo vypadat zvláštně.