Dieta s nízkým obsahem FOODMAPs

Peticenemocnicesusice.cz Dieta s nízkým obsahem FOODMAPs Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

AUTOR: Jiří Vejmelka

NÁZEV SOUBORU: Dieta s nízkým obsahem FOODMAPs.pdf

POPIS

Trápí Vás nadýmání, průjem nebo zácpa s bolesti břicha? Diagnostikoval Vám lékař syndrom dráždivého tračníku nebo funkční trávicí obtíže? Možná jsou za vše zodpovědné bakterie ve Vašem střevě. Pomoci může dieta s omezením špatně stravitelných sacharidů, které jsou obsaženy ve Vaší stravě, takzvané FODMAPs. Na otázku – co to je a jak by Vám mohlo jejich vyloučení pomoci, Vám odpoví naše nová kniha nakladatelství Forsapi, jsou zde vhodné i nevhodné potraviny, recepty pokrmů s nízkým obsahem FODMAPs a návod, jak tuto dietu dodržovat.

Trávit čas knihou Dieta s nízkým obsahem FOODMAPs! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Dieta s nízkým obsahem FOODMAPs a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Potraviny s nízkým obsahem tuku | Chci zhubnout! - stránka 2

Dieta s nízkým obsahem FODMAP 16.1.2019, Zdroj: Společnost pro výživu ... Cílem diety s nízkým obsahem FODMAP je identifikovat konkrétní spouštěče střevních obtíží, jejich zdroje ve stravě a modifikovat dietu. Dieta s nízkým obsahem FODMAP/Low FODMAP dieta.
155 Kč Dieta s nízkým obsahem FOODMAPs - Růžičková Lucie, Kohout Pavel, Vejmelka Jiří ve Vašem střevě. Pomoci může dieta s omezením špatně stravitelných sacharidů, které jsou obsaženy ve Vaší stravě, takzvané FODMAPs. Na otázku - co to je a jak by Vám mohlo jejich vyloučení pomoci, Vám odpoví naše nová kniha nakladatelství Forsapi, jsou zde vhodné i ...