Rekonstrukce v panelovém domě IV - Střešní nástavby, zateplování

Peticenemocnicesusice.cz Rekonstrukce v panelovém domě IV - Střešní nástavby, zateplování Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

AUTOR: Kamil Barták

NÁZEV SOUBORU: Rekonstrukce v panelovém domě IV - Střešní nástavby, zateplování.pdf

POPIS

Publikace pojednává o úpravách panelových domů v širších souvislostech. Zabývá se spodní stavbou panelových objektů, jejich údržbou a opravami a poradí, jak se rozhodovat při nutných opravách plochých střech. Jako alternativu k vynuceným opravám nabízí budování střešních nástaveb. Důležitá část knihy se týká vzhledu panelových domů a popisuje dodatečné architektonické úpravy fasád a štítů, které zpravidla zahrnují i zateplování.

Hledáte knihu Rekonstrukce v panelovém domě IV - Střešní nástavby, zateplování? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Kamil Barták? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Rekonstrukce v panelovém domě 4 - střešní nástavby ...

Rekonstrukce v panelovém domě III : úpravy dispozic / Hlavní autor: Barták, Kamil Vydáno: (1997) Rekonstrukce v panelovém domě. 3, Zmněny [i.e. změny] dispozic bytů / Hlavní autor: Barták, Kamil Vydáno: (2001)
Otvor v nosné zdi - slovo závěrem. Závěrem bych chtěla shrnout pár postřehů, rad či zkušeností, které v průběhu vyplynuly. Celkem jsme se s manželem shodli na tom, že bychom si ten otvor ani teď, po tom, co víme, co všechno to obnáší, nenechali udělat firmou. Byla to pro nás výborná zkušenost, hodně jsme se naučili a hlavně nás to bavilo.