Léto na Vrbovém jezeře

Peticenemocnicesusice.cz Léto na Vrbovém jezeře Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Susan Wiggsová

NÁZEV SOUBORU: Léto na Vrbovém jezeře.pdf

POPIS

Babička Olivie Bellamyové bude slavit zlatou svatbu a vezme si do hlavy, že jinde než v letním táboře, který jejich rodina v minulosti provozovala už celé roky, to nebude. Jen je třeba jej opravit a znovu uvést do provozu. Na stavební práce si Olivia najme místního podnikatele Connora Davise, ale teprve když se setkají tváří v tvář, uvědomí si, že tenhle člověk jí před lety zlomil srdce. Kromě toho všechny čeká ještě drtivější překvapení. Oliviin otec skrývá temné tajemství, a je nutné rozplést zamotané nitky nejen milostných ale i nečekaných příbuzenských vztahů.

Léto na Vrbovém jezeře je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Susan Wiggsová. Přečtěte si s námi knihu Léto na Vrbovém jezeře na peticenemocnicesusice.cz

Kniha: Léto na Vrbovém jezeře - Susan Wiggsová | Knihy.ABZ.cz

Léto na Kamencovém jezeře
„Dokážu si představit skvělé rodinné odpoledne: projížďku parníkem po Máchově jezeře zakončit na hudebním festivalu pro děti i dospělé, dát si dobré pití a jídlo, to vše ještě za doprovodu těch nejlepších hudebních interpretů," láká pořadatel Jaroslav Kříž, jehož rodina se festivalu Rozmarné léto pravidelně účastní.