Průvodce českým jazykem

Peticenemocnicesusice.cz Průvodce českým jazykem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Věra Dobešová

NÁZEV SOUBORU: Průvodce českým jazykem.pdf

POPIS

Barevná poutavá kniha s atraktivní grafickou úpravou typu rodinná encyklopedie.Publikace je určena nejen žákům základních škol a studentům prvních ročníků středních škol, ale všem, kteří si chtějí osvěžit základní poznatky z českého jazyka.Najdete zde vše od skloňování vzorů podstatných jmen, určování větných členů, vět hlavních a vedlejších až po zásady psaní životopisu či úředního dopisu.Kniha je přehledně členěna do 8 kapitol, které jsou dále rozvedeny do dílčích podkapitol. V poslední 8. kapitole je obsažen přehled základních pravopisných jevů, které působí největší potíže.Grafickým odlišením stěžejního textu od doplňujících informací je zajištěna snadná orientace a rychlé vyhledávání potřebných informací.Text doprovází průvodní kreslená postava, která se vyjadřuje k různým mluvnickým problémům a svými promluvami je odlehčuje.

Trávit čas knihou Průvodce českým jazykem! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Průvodce českým jazykem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Průvodce českým jazykem aneb Co byste měli znát ze ZŠ ...

Průvodce českým jazykem. 100% Hodnocení produktu: 100%. 3 3 recenzí Přidat do oblíbených. Přidat do porovnání . Hlídat cenu ...
Průvodce českým jazykem. 12 % 176 K č. 199 Kč. Zboží skladem, ihned k odeslaní ...