Průvodce českým jazykem

Peticenemocnicesusice.cz Průvodce českým jazykem Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

AUTOR: Věra Dobešová

NÁZEV SOUBORU: Průvodce českým jazykem.pdf

POPIS

Barevná poutavá kniha s atraktivní grafickou úpravou typu rodinná encyklopedie.Publikace je určena nejen žákům základních škol a studentům prvních ročníků středních škol, ale všem, kteří si chtějí osvěžit základní poznatky z českého jazyka.Najdete zde vše od skloňování vzorů podstatných jmen, určování větných členů, vět hlavních a vedlejších až po zásady psaní životopisu či úředního dopisu.Kniha je přehledně členěna do 8 kapitol, které jsou dále rozvedeny do dílčích podkapitol. V poslední 8. kapitole je obsažen přehled základních pravopisných jevů, které působí největší potíže.Grafickým odlišením stěžejního textu od doplňujících informací je zajištěna snadná orientace a rychlé vyhledávání potřebných informací.Text doprovází průvodní kreslená postava, která se vyjadřuje k různým mluvnickým problémům a svými promluvami je odlehčuje.

Hledáte knihu Průvodce českým jazykem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Věra Dobešová? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Průvodce českým jazykem - Vladimíra Fialová, Věra Dobešová ...

Průvodce českým jazykem •Barevná poutavá kniha s atraktivní grafickou úpravou typu rodinná encyklopedie. •Publikace je určena nejen žákům základních škol a studentům prvních ročníků středních škol, ale všem, kteří si chtějí osvěžit základní poznatky z českého jazyka.
Ne všude umějí dobře anglicky a domluva je občas složitá. Když pojedete do zahraničí s českou asistencí, tak se již nemusíte bát, že se nedomluvíte cizím jazykem. Navíc ani nemusíte řešit trasu a kde se právě nacházíte. Váš průvodce všechno zařídí a vy si můžete jen vychutnávat poznávání nových míst.