Český les

Peticenemocnicesusice.cz Český les Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

AUTOR: none

NÁZEV SOUBORU: Český les.pdf

POPIS

Druhá publikace ediční řady Krajina a lidé navazuje na první svazek Šumava – příroda, historie, život a na jejím vzniku se opět podílela celá řada renomovaných odborníků všech vědních oborů (geologové, geografové, meteorologové, zoologové, botanici, ekologové, etnografové, historikové, historikové umění, památkáři, historikové techniky, sociologové).

Trávit čas knihou Český les! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Český les a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Penziony Český Les - ubytování | DoPenzionu.cz

Český les. Připravte kolo, obujte pevné boty, nachystejte běžky. Kvalitní cyklostezky a značené turistické trasy vás po plochých horských hřebetech, přes nivy a slaniště povedou panenskou přírodou.
Pohled na Český les rozhodně stojí za to! Vpravo vzadu je Čerchov, úplně vlevo vrch Ebene s rozhlednou, zhruba uprostřed v dálce leží Domažlice. může se hodit. Jak se tam dostat. Z Prahy je nejrychlejší cesta po dálnici D5 na Rozvadov, sjezd 136 Mlýnec a dále po silnici 198 přes Smolov do Rybníka. Nejbližší železniční ...