O terorismu

Peticenemocnicesusice.cz O terorismu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Josef Janošec

NÁZEV SOUBORU: O terorismu.pdf

POPIS

Publikace je soustředěna na prezentaci soudobých informací, které umožní stanovovat místo problému a jeho praktické řešení v bezpečnostní realitě. Publikace se odlišuje od jiných publikací o terorismu svým účelem. Je určená pro pracovníky bezpečnostního systému, tj. pro ty pracovníky, kteří se podílejí na prevenci i řešení následků teroristických činností. I když používa poznatky a znalosti poilitologie, nepoužívá její metody, stejně jako nepoužíva metody sociologické, psychologické, manažerské, chemické, materiálové a jiné. O poznatcích z jiných oborů informuje a ukazuje na možnosti modelování bezpečnostních událostí, které dovolují podrobněji připravovat jednotlivce na zvládaní projevů terorismu.

Hledáte knihu O terorismu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Josef Janošec? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Boj proti terorismu | Knihy.ABZ.cz

Policie v neděli na nákupní ulici v jižní části Londýna zastřelila muže, který nožem zaútočil na několik lidí a nejméně tři zranil, z toho jednoho těžce. Incident policie označila za terorismus a uvedla, že okolnosti vyhodnocuje. Útočníka posléze prohlásila za mrtvého.
1) Směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2015/849 ze dne 20. května 2015 o předcházení využívání finančního systému k praní peněz a financování terorismu, o změně nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 648/2012 a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2005/60/ES a směrnice Komise 2006/70/ES.