O terorismu

Peticenemocnicesusice.cz O terorismu Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Josef Janošec

NÁZEV SOUBORU: O terorismu.pdf

POPIS

Publikace je soustředěna na prezentaci soudobých informací, které umožní stanovovat místo problému a jeho praktické řešení v bezpečnostní realitě. Publikace se odlišuje od jiných publikací o terorismu svým účelem. Je určená pro pracovníky bezpečnostního systému, tj. pro ty pracovníky, kteří se podílejí na prevenci i řešení následků teroristických činností. I když používa poznatky a znalosti poilitologie, nepoužívá její metody, stejně jako nepoužíva metody sociologické, psychologické, manažerské, chemické, materiálové a jiné. O poznatcích z jiných oborů informuje a ukazuje na možnosti modelování bezpečnostních událostí, které dovolují podrobněji připravovat jednotlivce na zvládaní projevů terorismu.

Hledáte knihu O terorismu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Josef Janošec? Přečtěte si knihy online na našem webu peticenemocnicesusice.cz

Top 10: Terorismus - NaFilmu.cz

Cíle terorismu. K teroristickým akcím může docházet z řady různých důvodů. Někdy na sebe teroristé chtějí upozornit a hrdě se ke svým činům hlásí, jindy ve snaze snížit rizika volí strategii anonymity. Obecně však podle O. Krejčího (Mezinárodní politika, 11/1996) existuje několik hlavních cílů terorismu:
...protektora Reindharda Heydricha". Dále pak upozornil, že není možno opřít se o definici terorismu, která stále chybí. Na semináři údajně vystoupil "muž z publika", který prý tezi o terorismu proti Heydrichovi vyvrátil jako nemístnou.