Svět podle Snoopyho

Peticenemocnicesusice.cz Svět podle Snoopyho Image

INFORMACE

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

AUTOR: Charles M. Schulz

NÁZEV SOUBORU: Svět podle Snoopyho.pdf

POPIS

Svět podle Snoopyho je prvním českým výborem z komiksových stripů, které Charles Schulz denně kreslil pro americké noviny v letech 1970–1990. Lze bez velké nadsázky konstatovat, že Peanuts, tedy Snoopy a jeho přátelé, jsou největším komiksovým stripem 20. století: všechno, co je na tomto žánru zajímavé, má svůj původ právě tady. Jinak řečeno, všechny moderní komiksové stripy od Garfielda přes Calvina a Hobbese či Mafaldu po takový Red Meat se u Snoopyho zcela zásadně inspirovaly. Bylo by omylem si myslet, že je Svět podle Snoopyho určen dětem – ale bylo by také omylem myslet si, že dětem určen není. Je to prosté: Snoopy potěší čtenáře všeho věku. Díky bravurnímu jazyku, laskavému i břitkému vidění světa, pronikavému humoru a geniálně jednoduchému výtvarnému pojetí se s dětskými postavami, které v knize řeší své existenciální krize a životní problémy, ztotožníme všichni, ať už je nám deset či osmdesát.

Trávit čas knihou Svět podle Snoopyho! Na našem webu peticenemocnicesusice.cz najdete knihu Svět podle Snoopyho a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Svět podle Snoopyho Charles Monroe Schulz | Aukro

Svět podle Snoopyho. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
0 hodnocení Svět podle Snoopyho 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. První strip Peanuts se objevil v novinách před neuvěřitelnými šedesáti lety, přesně 2.10. 1950, a od té doby komiks o hloubavém bíglovi a tak trochu zvláštních dětech doslova obletěl celý svět. V ...